Ми працюємо Пн-Сб 9-18 Тел: 098-868-30-74

Політика конфіденційності

 Інтернет-магазин "Українські димоходи" з великою відповідальністю відноситься до захисту персональних даних своїх користувачів. Наші клієнти мають право розглядати всі цікаві сторінки нашого сайту, не повідомляючи про себе жодних персональних даних. Однак, для здійснення послуг, пов’язаних із купівлею товарів, нащого інтернет-магазину, нам знадобляться Ваші контактні дані для підтвердження замовлення та уточнення термінів та способів доставки. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

 

1. Загальні положення

1.1. Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання та розкриття персональних даних Користувача. Отримання персональних даних Користувачів здійснюється в процесі оформлення замовлення через корзину магазину, при оформленні замовлення на телефон, вказаним на сайті, а також при реєстрації самим Користувачем (складання учетної запису).

1.2. Для оформлення замовлення через корзину інтернет-магазину "Українські димоходи" користувач обов'язок:

уважно ознайомлюватися з цією політикою конфіденційності (далі «Політика»);

в спеціальній формі для оформлення замовлення самостійно внести всі необхідні дані (імя, контактний номер телефону, адреса доставки товару);

погодитись з цією Політикою шляхом підтвердження свого замовлення.

1.3. Щоб зареєструватися на сайті «Українські димоходи», Користувач повинен уважно ознайомитися з цією політикою конфіденційності та дати своє повну згоду з її умовами шляхом натискання кнопки «Зареєструватися»

1.4. У разі незгоди з умовами цієї політики конфіденційності Користувач не має права реєструватися та оформляти замовлення на сайті dymohyd-ua.com.ua

1.5. Виконуючи реєстрацію або оформлення замовлення в інтернет-магазині "Українські димоходи" і вносячи персональні дані або надані дані, вказані на сайті телефону, Користувач дає свою згоду на персональні дані на умовах цієї політики конфіденційності.

1.6. Користувач погоджеється, що у випадку халатног ставлення до своїх персональних даних самим користувачем, інші особи можуть отримати несанкціонований доступ до вхідної записи та іншим даним користувача. Інтернет-магазин "Українські димоходи" не несе відповідальності за понесені вкіитки, спричинені таким доступом.


2. Які персональні дані ми збираємо

2.1. Інтернет-магазин "Українські димоходи" збирає наступні персональні дані: фамілія, ім'я, контактний телефон, адреса доставки.

2.2. Будь яка інша інформація надається користувачам на його погляд.

2.3. Ми не збираємо IP-адреси користувачів..

 

3. Причини збору і обробки персональних даних користувачів

3.1. Ми збираємо та зберігаємо тільки персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу та доставки замовлених товарів.

3.2. Інтернет-магазин "Українські димоходи" збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі для направлення інформації про надання послуг, інформування користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовленого товару, для зв'язку кур'єрської служби з Користувачем, а також для обробки заявок та запитів від Користувача.

 

4. Умови надання доступу до персональних даних

4.1. Компанія "Українські димоходи" не передає персональні дані Користувачів третіх осіб, крім випадків, позначених законодавством України.

4.2. Розкриття персональних даних Користувача відбувається при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині "Українські димоходи" тільки в тому обсязі, який необхідний для ідентифікації Користувача і його замовлень тільки співробітниками магазину, які мають право обробляти персональні дані користувачів.

 

5. Редагування користувачем персонольних даних

5.1. Користувач має право в будь-який момент змінити (обновити, доповнити, видалити) надані ним персональні дані або їх частину.

 

6. Захист зібраної інформації

6.1. Ми приймаємо всі необхідні організаційні, технічні міри та перестороги для захисту конфіденційності користувачів. Доступ до інформації про користувачів має лише адміністратори інтернет-магазину "Українські димоходи", які підписали оголошення про нерозголошення інформації про користувачів третіх осіб.

 

7. Зміна політики конфеденційності

7.1.Ми маємо право вносити зміни в умовах Політики конфіденційності. У такому випадку ми замінимо версію документа на сторінці «Політика конфіденційності». Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути інформованим про те, як ми захищає персональні дані своїх користувачів.

 

8. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції

8.1. Всі питання та пропозиції щодо нової Політики конфіденційності необхідно повідомляти до відділу підтримки користувачів інтернет-магазину "Українські димоходи" за адресою електронної пошти grubka777@ukr.net